Reference

 • Zrcadla

  Jakožto sklenářství a rámování se především honosíme značkou "Největší výběr zrcadel na Valašsku". Mnoho druhů zrcadel a jejich rámů do různých obytných či neobytných prostor si lez prohlédnout u nás ve firmě. Jak jsem jiý zmínil zrcadla lze mís s rámem či bez něj. Je možno přidat také poličku a také jako naše specialita lze přidat ornamenty dle katalogu či vlastní návrh.
 • Skleníky a pařeniště

  Pro naše pěstitele nabízíme pevné a kvalitní skleníky z profilovaného pozinkovaného plechu. Tyto dodáváme kompletně s tlačeným sklem v "HELIOS" rozměru 142 x 45cm.

  Jednotlivé díly konstrukce jsou k sobě sešroubovány tak, aby bylo v místech spojů zamezeno zatékání vody. Skla jsou uchycena pomocí příchytek, což umožňuje rychlou montáž bez použití tmele.

   Ceník skleníků a pařenišť

 • Skleněné pilníčky

  Mnoho krásných žen si při své péči o vzhled zakládá na pěkné a jemné pokožce, krásných vlasech, modním oblečení. No a samozřejmě v neposlední řadě je péče o nehty. Nabízíme tak širokou škálu skleněných pilníčků a to jak čistých tak v barevných odstínech či dokonce se vzorem.

  Ceník pilníčků

 • Rámování

  Firma se specializuje na rámování do mnoha typů rámů. Dokážeme pro Vás vytvořit dřevěné i plastové rámy. Vše se dá aplikovat do mnoha odstínů a barev a také reliéfů. Samozřejmostí je také paspartování do  různých tvarů paspart. A na závěr nesmíme zapomenout aplikaci euroklipů.

  Ceník rámování 

 • Referenční obrázky - Fotogalerie

  Pro představu jak si naše firma stojí na trhu, který se točí okolo Sklenářství a Rámování jsme pro Vás připravili malou galerii našich produktů. Tyto referenční obrázky neboli fotogalerie jasně a výstižně ukazují jak je naše firma produktivní a kvalitní ve svém oboru. Nyní se můžete pokochat pohledem na naše produkty.